یادداشت

بهائیان غرب

بهائیان غرب

بهائیان غرب (۱)

بهائیت به شدت تحت حمایت استکبار جهانی است و ابزاری برای آنها است؛ درحال حاضر بهائیت بیش از ۱۵۰ نفر کارمند در سازمان ملل متحد دارد. فعالیت‌های این فرقه چنان در کشورهای مختلف گسترده است که در بعضی کشورهای آمریکای لاتین، در حد بهائی کردن وزیر نیز پیش رفته‌اند.

چند سال پیش با تشکیلات بهائیت در داخل کشور برخورد شد، اعتراض برخی از کشورهای غربی را در پی داشت و خیلی از جوامع برای این کار توضیح خواستند، حتی رئیس‌جمهور آمریکا و مشاور امنیت ملیش بصورت جداگانه، ایران را محکوم کردند و خواستار آزادی بهائیان شدند. تا اینکه ۳۰ مهر ۱۳۸۹ مجلس نمایندگان آمریکا، طرحی با ۴۰۷ رأی موافق و دو رأی مخالف تصویب کرد تا ایران را ملزم به آزادی این جاسوسان بهائی کند.

این طرح، «اوباما» (رئیس‌جمهور وقت) را ملزم می‌کرد که در کنار پرونده هسته‌ای، از پرونده بهائیت در شورای امنیت نیز غافل نشود. جای تأمل است با این همه جریان‌های مختلف در دنیا، موضوع کوچکی مثل بهائیت برای آن‌ها بزرگ می‌شود. اگر فکر کنیم مسئله حقوق بشری است باید گفت مگر فقط بهائی‌ها بشرند یا تنها آن‌ها هستند که با برخورد بدی مواجه شدند؟ چرا مجلس نمایندگان آمریکا سنگ دیگر آحاد بشر (مردم یمن، میانمار، فلسطین و…) را به سینه نمی‌زنند؟

فقط آمریکا هم نیست؛ اتحادیه اروپا، انگلیس، ‌فرانسه و… همه جداگانه بیانیه صادر کرده‌اند. با تمام این احوالات، تازه بعضی‌ها مشکوک می‌شوند که نکند بهائیت واقعاً به درد آن‌ها می‌خورد! باید یقین حاصل کرد که بهائیت در اختیار امثال این کشورهاست و برای آنها جاسوسی می‌کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن