یادداشت

پولشویی_های بیت العدل توسط فرزام کمال آبادی و ایمان مطلق از راه پروژه نزاع برای شهرت در تایلند

شستشوی پول با مشت ولگد

شستشوی پول با مشت و لگد .

پولشویی_های بیت العدل توسط فرزام کمال آبادی و ایمان مطلق از راه پروژه نزاع برای شهرت در تایلند.
گزارشی از سرمایه گزاری پول های کثیف در راه نزاع و جدال توسط تشکیلات بهایی و پاداش بیت العدل بابت شیعه ستیزی مبلغان بهایی در تایلند زیر لوای ورزش

به تازگی گروهی از مبلغین شهیر بهائی ، استارتاپی را در کشور تایلند راه اندازی یا معرفی کرده اند که ترکیبی است از نمایش تلویزیونی ، ورزش های رزمی ، بلاک چِین و هالیوود .
جناب آقای ایمان مطلق آرانی به همراه فرزام کمال آبادی مجموعه ای به نام نزاع تا شهرت را راه اندازی نموده اند . چنانچه در وبسایت این مجموعه آمده است ، اساس این مجموعه بر گرداوری ورزشکاران رشته های مختلف رزمی – ورزشی از ۲۰۰ کشور دنیا و ارائه برنامه ای تلویزیونی از رقابت ها و کشمکش های بین این افراد ، می باشد . این شوی تلویزیونی در غالب رقابت های واقعی و مبارزات حقیقی بین مبارزان در رشته های مختلف و ترغیب و تربیت آنها توسط مربیان و راهنمایان این مجموعه خواهد بود .
به عبارت دیگر زنان و مردان برای ارضای شهوت رسیدن به شهرت و شاید بازیگری در فیلم های هالیوودی در سبک فیلم های بوس بوس –بنگ بنگ ، از یکدیگر با لگد و مشت و مبارزه ، پذیرایی می کنند . در واقع مدل و ساختار برنامه ، طبق گفته وبسایت رسمی برنامه ، بر اساس بزن-بزن و اراِئه بیزینسی مبتنی بر مشغول کردن افراد به خشونت و ترویج آن به صورت بین المللی است . در واقع نظام برده داری نوینی که گلادیاتور های خود را همراه با زرق و برق رسانه ای در میدان کولوسئوم (رم باستان ) دیجیتالی جدید به جنگ هم می فرستد و به برنده جایزه ای از شهرت میدهد .از سویی دیگر با مکانیزم نامعلوم و نامشخصی شبیه به قمار افراد را ترغیب به سرمایه گذاری (قمار) بر روی خشونت تولید شده می کند .
البته مدل هایی از این دست در دنیا به صورت زیرزمینی و رو زمینی قبلا بوده و هم اکنون هم هست . مانند آنچه به عنوان کشتی کج معروف است . اما مساله آن است که اشخاصی که دم از صلح و آزادی و بخشش و بخشایش می زنند و پیوسته نوشته جات صوفیانه و شاعرانه عرفانی می خوانند ، ناگهان بر صندلی هیات مدیره یک استارتاپ گلادیاتوری جلوس می نمایند یا سلفی می گیرند و خود اظهاری می کنند با زن مبارزی که پای چشمش در مبارزه زخم شده است !!!
باری .تاسیس شرکت مذکور ، از ابعاد دیگری هم قابل بررسی است . من باب مثال از بعد شرکاو همکاران این شرکت . از قرار معلوم یکی از بانیان و یا شرکای این شرکت جناب دکتر مرگان یا مستر شی است (Mr.shi). یک چینی که طبق مقاله وال استریت جورنال به خاطر کلاه برداری تحت تعقیب پلیس بین الملل می باشد . البته افراد دیگری دراین مجموعه هم هستند که در معرض اتهام قرار دارند

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن