یادداشت

تبلیغ بهاییت با جذابیت‌های جنسی (۴)

تبلیغ بهاییت با جذابیت‌های جنسی (4)

تبلیغ بهاییت با جذابیت‌های جنسی (۴)

طبق قانون رژیم صهیونیستی، امکان تبلیغ و ابراز آموزه‌های بهایی در آنجا وجود ندارد، پس در عین پروبال دادن به مرکز کنترل این فرقه، آن را وسیله‌ای برای آسیب به دیگر فرهنگ‌ها دانسته و در عین حال، جلوی رشد آن را در سرزمین خود می‌گیرد.

جدای از حکم شرعی ازدواج مسلمان و بهائی، با توجه به موج ابراز علاقه و ازدواج بهاییان با جوانان شیعه، شایسته است در مورد اهداف فرقه، برنامه آن برای تولد و تربیت فرزندان، مباحث فرهنگی، اجتماعی و تبعات این‌گونه ازدواج‌ها توجه بیشتری صورت گیرد. چنین ازدواج‌هایی می‌توانند سرنوشت یک یا چند نسل را متاثر ساخته و آن را برای همیشه تحت کنترل و حصار تشکیلاتی بهاییت ببرند.

از دیرباز نیز آحاد بشر به تاثیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سلامت جسمی، روحی، اخلاقی و عقیدتی والدین در سلامت و سعادت فرزندان توجه داشته، در فرایند انتخاب همسر، معیارهای زیادی را لحاظ نموده و امر ازدواج را با ملاحظه شرایط بسیار انجام می‌دادند. بنابراین، به جهت مصونیت اعتقادی و رفتاری و حفظ اصالت‌های خانوادگی هم که شده، باید جوانان و خانواده‌ها را از نمونه‌های تاریخی و تباهی‌هایی که فریب فرقه برای نوادگانشان بر جای گذاشته، آگاه کرده و مانع پیشروی تشکیلات بهایی در این امور اثرگذار شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن