یادداشت

جاسوسی محیط زیستی بهائی‌ها، یهودی‌ها و سلطنت طلب ها❗

جاسوسی محیط زیستی بهائی‌ها، یهودی‌ها و سلطنت طلب ها❗

جاسوسی محیط زیستی بهائی‌ها، یهودی‌ها و سلطنت طلب ها❗

به نقل از صفحه توییتری استادرائفی پور

جاسوسان محیط زیستی (سیدامامی و کاوه مدنی لاریجانی) برای آشنایی و ارتباط با افسران MI6 در قالب همایش‌هایی به مدیریت بنیاد میراث ایران IHF به این کشور سفر می‌کرده‌اند. بنیادی که در انگلیس توسط بهائی‌ها و سلطنت‌طلبان سرشناس گرداننده می‌شود. بنیان‌گذار و اولین مدیرIHF ، فرهادحکیم_زاده است.
جالب است بدانید این سرمایه‌دار بهائی سلطنت_طلب ، که از او با عنوان قطب علمی بهائیان یاد می‌شود، به جرم سرقت صفحات ۱۵۰ کتاب تاریخی قرن ۱۶ که عمدتاً مربوط به سفر یهودیان اروپا به ایران و خاورمیانه بوده در انگلستان محاکمه می‌شود، ضربه او به اسناد مذکور، غیرقابل جبران ارزیابی می‌شود.

از یوزبانی تا حقوق_زنان !
بنیاد امیدمهر ، همکار اصلی جاسوسخانه میراث پارسیان بوده است و بخشی از آموزش زنان بنیاد امیدمهر در پروژه آکادمی میراث پارسیان توسط کاووس سیدامامی انجام می‌شده! جالب آنجاست که سهادزفولی همسر کاوه مدنی شعبه‌ای از همین بنیاد را در تورنتو کانادا ثبت می‌کند.

او به همراه همسرش مرجانه حالتی و با هدایت سرویس‌های جاسوسی، بنیادی به نام امیدمهر را با هدف ایجاد نافرمانی مدنی و تغییر اجتماعی در حوزه زنان در ایران، آمریکا و انگلستان ثبت می‌کند که فعالیت آن‌ها در ایران چندی پیش توسط واجا متوقف می‌شود.

عجیب اینکه عنصر بهائی دیگر، فاطمه سودآور دختر فریدون سودآور (کاشانسکی) سرمایه‌دار بهائی قبل از انقلاب و همسر عبدالعلی فرمانفرما است که با عناصر میراث پارسیان مانند مراد طاهباز، سیدامامی، نیلوفربیانی ، دیویدلیلین و اسکندر فیروز ریاست محیط زیست رژیم پهلوی نسبت خویشاوندی دارد.

وی از طریق بنیاد خانوادگی سودآور همراه مراد طاهباز و کاوه مدنی از اعضاء اصلی نشست امنیتی سال ۲۰۱۴ لندن بوده و اجراء یکی از مصوبات نشست، مبنی بر راه‌اندازی بورس تحصیلی مطالعات محیط زیست ایران را در مرکز ایرانشناسی دانشگاه سوآز را بر عهده می‌گیرند.

علاوه بر اعضاء بهایی و همچنین سلطنت‌طلب این بنیاد که جا دارد در مورد سوابق تک‌تک آن‌ها به صورت مفصل صحبت شود، بنیاد IHF همچنین ارتباطات نزدیکی با عناصر امنیتی رژیم_صهیونیستی مانند دیوید مناشری ، ریاست مرکز ایران‌شناسی اسرائیل و از مدیران بنیاد مطالعات امنیت ملّی رژیم صهیونیستی دارد.

دیوید_مناشری با جاسوسان محیط زیستی مانند دیوید لیلین (ان‌شاءالله درباره‌ی او بیشتر خواهم گفت تا قدری سؤالات ایجاد شده درباره‌ی آیت‌الله ایروانی و فروش منزل مفسد اقتصادی مرجان آل‌آقا برایتان مشخص شود) ارتباطات نزدیکی دارد و جزء حلقه اول ارتباطی این شبکه جاسوسی محسوب می‌شود

مرکز بیژن مصوررحمانی (بهائی و رفیق خانوادگی مراد طاهباز) نیز میزبان سخنرانی او بوده، علاوه بر این ربع_پهلوی نیز روابط پیدا و پنهان عجیبی با اسرائیلی‌هایی همچون دیوید مناشری دارد. یک شبکه درهم تنیده و پیچیده از یهودی و بهایی تبارها!

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن