یادداشت

دعوت به وطن‌فروشی

عرفان ثابتی

دعوت به وطن‌فروشی

عرفان ثابتی از مبلغین بهائیت است که تریبون‌های گوناگونی از انگلستان و شبکه‌های معلوم‌الحال آن، در اختیارش قرار داده می‌شود. وی با حضور در برنامه‌های مختلف BBC، manoto و… نقشه‌های بهائیت را به طرق مختلف به خورد مخاطبان می‌دهد.

ثابتی اخیراً در یکی از برنامه‌های شبکه هتاک manoto که سابقه سیاهی در توهین به ایران و ایرانیان دارد، سخنانی در بیهودگی دفاع از استقلال، دعوت به وطن‌فروشی، اظهار نظر در مورد مواد آموزش درسی کودکان و… ارائه کرده‌است.

سخنانی که در بردارنده برخی اهداف بهائیت پیرامون باز کردن راه نفوذ و خیانت‌پیشگی است، چیزی که در سرتاسر تاریخ این فرقه قابل مشاهده می‌باشد.

وی در بخشی از سخنانش می گوید: «این خیلی تأسف‌آور و دردناک است که حتی کسانی که تعلقات دینی خاصی ندارند، تعصب میهن‌پرستانه‌ای دارند که حاضرند خون بریزند برای آنچه که اسمش را دفاع از خاک می‌گذارند.»

مفهوم این جمله آن است که اگر بیگانه به کشور حمله می‌کند، یک مشت خاک چه ارزشی دارد، بگذار بگیرد.

بهائیت بی‌غیرتی و بی‌شرمی را به نهایت رسانیده و با لاپوشانی تعصبات وحشیانه سران خود که می‌گوید: ‌«ای بهائیان! بر مؤمنین به خدا (بهاءا…) و آیاتش (کلام او)، اَبر رحمت و بر منکرین و مخالفین، عذاب حتمی باشید»( بهاءالله، مجموعه الواح مبارکه،ج ۱، ۱۳۷ بدیع، ص ۲۱۶) یا «بر دشمنانم شعله آتش باش و برای دوستانم، کوثر بقاء»(بهاءالله،بدیع، ص۱۶ و لوح احمد) دم از لزوم عدم‌ تعصب، آن هم برای دفاع از خانه و خانواده می‌زنند و راه‌بازکن استبداد و استعمار اربابان قدرت‌طلب خود هستند.
راه اندازی کلاس های موسیقی توسط مهره های فرقه بهائیت

تشکیلاتفرقه_بهائیت برای کتمان ماهیت جاسوسی مهره های خود به دنبال پوششی می باشد و از این رو سعی دارد تا آنان را به عنوان مربی موسیقی معرفی کند. در یکی از شهرهای شمالی کشور مهره های این فرقه ضاله به فعالیت در حوزه موسیقی پرداخته تا با این حربه سبقه ای برای خود بتراشند و در اصل، فعالیت های فرقه ای خود را نیز دنبال کنند.

در این شیوه بهائیان خودرا به عنوان مربیان موسیقی و امثالهم معرفی کرده و پس از ارتباط با افراد، در صدد جذب آنان بر می آیند. در شبکه ای که بهائیان در پوشش آموزش موسیقی راه اندازی کرده بودند یکی از مهره های مبلغ این فرقه به نام ف.ک به منطقه مذکور سفر کرده و به بررسی شرایط آن منطقه برای ترویج بهائیت پرداخته است.

سفر ف.ک به این منطقه خود دلیلی است که نشان می دهد جمیع فعالیت های مهر…

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن