یادداشت

الشیاطین ورفاقه !!!

صمیمانه های فائزه و دوستان

صمیمانه های فائزه و دوستان (۱)

سالیانِ سال است که جریان‌های ضدّ مهدویت، خواه بدون وابستگی با عناصر بیگانه و صرفاً از روی قدرت‌طلبی فردی و خواه وابسته به بیگانگان، شکل گرفته‌اند. از آن‌جا که دولت‌های استکباری متوجه شدند که برای تسلّط بر مسلمانان مخصوصاً تشیع، نیاز به تخریب و استحاله‌ باورهایی در زمینه مهدویت، مرجعیت و عاشورا دارند، درصدد حمایت از جریان‌های ضدّ مهدوی و انحرافی برآمدند. «بهائیت» یکی از آن جریان‌های وابسته به استعمار است که همواره از حمایت آشکار دشمنان اسلام بهره‌مند بوده و می‌باشد.

فرقه «بهائیت» از دوران قاجار و در پی ادّعای «علیمحمد باب» در ایران شکل گرفت و تا به امروز با حمایت‌های پنهان و آشکار دولت‌های استعمارگر به فعالیت خود ادامه داده است.

اهداف فرقه در ایران – پیش از انقلاب اسلامی با هوشیاری مردم و بعد از انقلاب با همکاری مردم و مسئولین – به صورتی که مورد نظر تشکیلات بهائیت بود پیش نرفت؛ فلذا بهائیان با دادن امتیازاتی به استعمارگران، از قبیل تأمین آذوقه انگلستان در فلسطین اشغالی و… که تاریخ نیز مؤید آن است، خود را با چنین قدرت‌هایی گره زده و به رشد و نمو در کشورهای دیگر پرداختند.

علاوه بر ظرفیتی که از طریق این کشورهای استعمارگر، آزادانه در اختیار بهائیت قرار گرفت، ایران اسلامی همچنان به عنوان قدرت‌مندترین نظام شیعه در جهان جزء اهداف اصلی تشکیلات بهائیت، برای همسوسازی سیاست‌های فکری و عملی خود قرار دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن