یادداشت

فائزه و دوستان (۴)

الشیاطین واخواتها

فائزه و دوستان (۴)

مهوش ثابت دربخش دیگری از خاطراتش که دررسانه‌های وابسته به بهائیت منتشر شده، می‌نویسد:

«امشب افطار مهمان فائزه خانم بودیم. همه را دعوت کرده بودند به فسنجان با پسته رفسنجان، سالاد الویه وسوپ عالی، بعد هم چند دقیقه‌ای صحبت‌ کرد. قرار است ۳۰ اسفند بعد از سال تحویل آزاد شود اما اعلان‌ کرده که مایل‌ است که سال تحویل را درزندان بگذراند (خبرنامه دانشجویان ایران،۲۷/۲/۹۵)».

این اقدام با بازتاب گسترده‌ای در داخل وخارج کشور همراه بوده تا جاییکه منجر به واکنش پدرش اکبر هاشمی رفسنجانی گردید. وی با بیان اینکه فائزه کار بدی کرده و باید جبران کند، افزود:

«فرقه ضاله بهائیت یک فرقه‌ استعمار ساخته و منحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبرّی جسته و می‌جوییم (خبرگزاری فارس، ۲۶/۲/۹۵)».

این درحالیست که مصاحبه فائزه هاشمی با شبکه یورونیوز، مشخص کرد بهیچ وجه پشیمان نبوده واصرار بر توجیه کارش دارد، کما اینکه اشتباهش را تکرار کرد، لذا ضمن برپایی یک میهمانی دورهمی درمنزل خود، میزبان برخی از هم‌بندان بهائیش در زندان اوین بود.

در این دورهمی زنانه که به بهانه‌ آزادی بهاره هدایت (ازمجرمان سیاسی و فعال در فتنه۸۸) برگزار شد، تعدادی از بانوان بند نسوان زندان اوین حضور داشتند. ازجمله چهره‌های قابل توجه دراین میهمانی، فاران حسامی و نوشین خادمی (از بهائیان فعال سیاسی در ایران) می‌باشند.

درپی برقراری چنین ارتباطاتی، گویا مبادرت به معاشرت با معاندان اسلام وایران در برنامه‌های او قرار گرفته است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن