یادداشت

جنجال تبلیغاتی کنکور

ترفند همیشگی بهائیت

جنجال تبلیغاتی کنکور

براساس قانون اساسی، بمنظور جلوگیری ازتبلیغ افکار موذیانه بهائیت درمیان اقشار جامعه، این فرقه انحرافی ازحضور در برخی محافل ومجامع اسلامی خاص منع شده اند.

ترفند همیشگی بهائیت، ادعای مظلومیت درعین بی‌گناهی است. مقامات این تشکیلات سال‌هاست باصدور بیانیه‌های گوناگون، انواع مظلوم‌نمایی ها را به اعضایش آموزش می‌دهد.

ازجمله این حیله‌گری‌ها، تبلیغات وفعالیت‌های تشکیلاتی دانشجویان وحتی دانش‌آموزان بهائی، درمراکز آموزشی است که غالبا پس از برخورد قهری با برهم زنندگان نظم جامعه، سر وصدای زیادی به راه می اندازند.

دراین راستا پیام‌های بیت‌العدل، دربردارنده لزوم ثبت‌نام درکنکور و ورود به دانشگاه، حتی با توسل به دروغ می‌باشد. درواقع در این پیام‌ها به بهائیان توصیه می‌شود حتماً در کنکور شرکت کرده و بمنظور ورود به دانشگاه، در فرم ثبت نام، دین خود را اسلام اعلام کنند و برای توجیه این دورویی به دلیل‌تراشی‌های بی‌اساس می‌پردازند.

اما پس از ورود به دانشگاه، بمنظور استفاده تبلیغی از برخورد قانونی مسئولین با فعالیت‌های بهائیان، حق کتمان عقاید خود را نداشته و می‌بایست به بهائی بودن خود اذعان داشته باشند، درصورتی که تقیه در بهائیت ممنوع شده و ربطی به قبل و بعد از کنکور ندارد.

هر ساله با آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری، شاهد فراخوان‌های جدی تشکیلات بهائیت برای ثبت‌نام اعضای فرقه ضاله در کنکور می‌باشیم و تنها دلیل این فراخوان نیز فرصت‌طلبی تشکیلات برای کسب موقعیتی تبلیغاتی و در سطح بین‌المللی علیه نظام اسلامی حکومت ایران می باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن